Serial Uciekinierzy na kanale FilmBox Extra

Odcinek 1. (1959-1966)

Cathy Connor i Eamonn Docherty to para zakochanych dzieciaków, którzy desperacko próbują uciec od swoich korzeni. Kiedy Cathy morduje alfonsa swojej matki w jej obronie ich życie zmienia się na zawsze.

Odcinek 2. (1967)

Cathy i Eamonn muszą się zmierzyć z przymusową rozłąką. Eamonn gra w niebezpieczną grę lekceważąc zakaz szefa i romansuje z jego córką, natomiast Cathy trafia do zakładu poprawczego. Jego kierownik wykorzystuje swoją pozycję i molestuje dziewczęta. Kiedy spotyka to Cathy dziewczyna decyduje się na ucieczkę i trafia do Soho.

Odcinek 3. (1967)

Dzięki pomocy transwestyty Desrae, Cathy rozpoczyna nowe życie. Poznaje Joey'a – kochanka Desrae, który jest Królem Soho i właścicielem kilku dobrze prosperujących interesów, w tym The Peppermint, gdzie występuje Desrae. Cathy odnajduje Eamonna, jednak ich spotkanie kończy się katastrofą. Eamonn musi uciekać z kraju.

Odcinek 4. (1971)

Cathy z sukcesem prowadzi The Peppermint. Z rąk Dixona, byłego szefa Eamonna ginie Joey. Deasrae jest w rozpaczy, a syn Joey'a, Tommy, poprzysięga zemstę. Eamonn, pomimo że jest wciąż poszukiwany przez policję, wraca do Anglii. Odnajduje Cathy i ich romans odżywa. Pomaga również Tommy'emu zemścić się na mordercach ojca. Jednak IRA, dla której pracuje Eamonn nakazuje mu powrót do USA. Po jego wyjeździe Cathy odkrywa, że jest w ciąży. Uwodzi więc Tommy'ego i biorą ślub.

Odcinek 5. (1976)

Córka Cathy, Kitty, ma pięć lat. Małżeństwo Cathy i Tommy'ego jest właściwie fikcją. Powrót Eamonna do Londynu tylko pogarsza sytuację. Kiedy interes Tommy'ego z narkotykami spala na panewce życie Kitty zawisa na włosku. Tommy popełnia samobójstwo.

Odcinek 6. (1976-77)

Po śmierci Tommy'ego nic już nie stoi na przeszkodzie miłości Cathy i Eamonna. Eamonn współpracuje z Wydziałem Specjalnym, informując go o poczynaniach IRA w zamian za stworzenie dla niego i jego rodziny możliwości opuszczenia Anglii i prowadzenia normalnego życia. On i Cathy desperacko pragną wyjechać i zacząć nowe życie. Cathy decyduje się sprzedać wszystko co posiada, włącznie z The Peppermint. Czy marzenia Eamonna i Cathy wreszcie się spełnią?