Serial Uciekinierzy na kanale FilmBox Extra

Cathy Connor (Joanna Vanderham)

Córka prostytutki, w opinii otoczenia nie ma przed sobą innej przyszłości niż pójść w ślady matki. W życiu spotkało ją tak wiele zła, że nie potrafi się naprawdę otworzyć przed innymi. Jedynie maska, którą przywdziała ją chroni. Nie potrafi jej ściągnąć nawet przy Desrae, która jest dla niej jak matka. Nawet wobec córki zachowuje rezerwę.

Uciekinierzy

Eamonn Docherty (Jack O'Connell)

Wychowany bez matki, która nie chciała z nim mieć nic wspólnego, otoczony jedynie ludźmi z półświatka z nich czerpie swe wzory. Jedynym jasnym punktem w jego życiu jest Cathy. Pragnienie bycia z nią i chęć stania się kimś lepszym, niezależnym determinuje jego życie.

Desrae (Alan Cumming)

Jest kochanką króla Soho, transwestytą, który nie ma szansy na normalną rodzinę. Czując się kobietą, wiedziony macierzyńskim instynktem otacza opieką Cathy. Z czasem zaczyna je łączyć prawdziwa relacja matka – córka, niejednokrotnie wystawiona na próbę przez zamkniętą w sobie, upartą dziewczynę. Desrae, jak prawdziwa matka, potrafi wybaczyć wszystko.

Ken Stott (Joey Pasqualino)

Król Soho, kochanek Desrae. Posiada liczne interesy, w tym klub The Peppermint, w którym występuje Desrae. Początkowo niechętny relacji kochanki z nową podopieczną, Cathy, w końcu przyjmuje dziewczynę do „rodziny” i przekazuje jej prowadzenie interesów. Bezgranicznie oddany Soho, jest gotowy na wszystko by go bronić.

Danny Dixon (Keith Allen)

Bezwzględny gangster. Choć Eamonn uratował mu życie uznaje go za zwykłego śmiecia. Nie odczuwa skrupułów przed pobiciem chłopaka, zabrania mu się spotykać ze swoją córką. Z jego rozkazu ginie Joey Pasqualino, kochanek Desrae. Eamonn, który obawia się zemsty za zabicie przed laty córki gangstera, pomaga dokonać na nim zemsty.

Richard Gates (Burn Gorman)

Policjant, którego matka była prostytutką. Dzięki niemu do więzienia zamiast Cathy trafia jej matka. Jego uczucia w stosunku do dziewczyny nie są jasne, aż do momentu, gdy spotykają się na grobie matki Cathy. Gates nie jest już wówczas policjantem, gdyż ciążą na nim zarzuty korupcyjne.